Britsko-slovenskí Craggy Collyde vydávajú na konci marca minialbum

Zdieľať

CRAGGY COLLYDE, britsko-slovenské rock n‘ rollové duo, vydáva na konci tohto mesiaca svoj druhý počin, ktorý bude obsahovať šesť piesní. Minialbum s názvom Wrapped Up In Ribbons vyjde oficiálne na všetkých digitálnych platformách v pondelok 30. marca.

„Veľmi sa tešíme, že sa nám podarilo nahrať ďalšie pesničky a pripraviť ich na vydanie aj na vinyle. Momentálne netrpezlivo očakávame dodanie platní, tie budú dostupné od apríla. Ich oficiálne uvedenie plánujeme na Record Store Day v Bratislave 18. apríla,“ prezradil frontman Craggy.

Táto doska bude nasledovníkom ich prvého singlu Sorry Now. Pieseň Sorry Now spolu s B-stranou Go Ahead And Break si môžete počúvnuť už dnes napríklad na platforme Bandcamp, kde je možné si mini-album aj predobjednať. Z Wrapped Up In Ribbons je zatiaľ zverejnený prvý song Dead Refrain.

Craggy Collyde je britsko-slovenská kapela so základňou v juhomoravskej metropole Brno. Frontman Craggy pochádza z Británie, kde roky hrával v undergroundových kluboch s rôznymi pochybnými rock n‘ rollovými skupinami. Jedného dňa sa zobudil uprostred Moravy a počas toho, ako sa ponevieral po brnianskych baroch so svojou akustickou šou, sa zrazil s Veronikou. Po niekoľkých rokoch z tejto zrážky vznikla kapela. Odvtedy Craggy Collyde odohrali niekoľko koncertov na Slovensku i v Česku a k vydaniu nového mini-albumu sú pripravené ďalšie koncerty, napríklad v Bratislave, Brne alebo Banskej Bystrici.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←