Craggy Collyde majú druhý singel z prvého albumu, predstavia ho aj na koncerte s The Carburetors

Zdieľať

Druhým singlom z prvého dlhohrajúceho albumu The House Next Door kapely Craggy Collyde je pesnička s názvom I Don’t Think About It. Videoklip je akousi kolážou záberov z koncertov za posledné dva roky a je poctou všetkým priateľom a priateľkám kapely.

Materiál z albumu The House Next Door kapela predstaví tento rok ešte na koncerte v Bratislave v legendárnom Randali v piatok 15. decembra. Tu sa Craggy Collyde predstavia ako predskokani nórskej fast&forward rock n‘ rollovej kapely The Carburetors.

Nový singel zaznel aj uplynulý víkend na koncerte v Brezne. Išlo o alternatívnejší koncert, takže si kapela naň pripravila špeciálny set obohatený o alternatívnejšie pesničky, ktoré zvyčajne na koncertoch nehráva, ako napríklad Where The Hope Lies alebo In The Shade Of The Wild Oak Tree ešte z predchádzajúceho EP z roku 2020. „V klube Randal zahráme, naopak, poriadne rock n’rollový set,” hovorí bubeníčka Veronika.

Album The House Next Door kapela vydala tento rok v septembri v rakúskom vydavateľstve Mai Lei Bel na oranžovom vinyle. Album je dostupný na koncertoch priamo od kapely alebo prostredníctvom vydavateľstva.

Zdroj: Craggy Collyde

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←