Stray Aside, nová metalcoreová kapela, sa predstavuje ohnivým singlom

Zdieľať

Metalcoreová kapela STRAY ASIDE, na čele so speváčkou Romanou Minik, je novým hráčom na slovenskej hudobnej scéne. Vo svoje hudobnej tvorbe prichádza s odvážnym spojením ženskej jemnosti v speve s tvrdými metalovými rytmami a modernými prvkami.

Prvýkrát sa o slovo prihlásili v marci tohto roku, kedy vydali singel Out Of My Head. Nedávno vyšla ich druhá skladba s názvom See Through My Eyes, ktorú poslucháči hodnotia ešte pozitívnejšie. Veľké ohlasy vzbudil ohnivý videoklip k tejto piesni, o ktorého vizuál sa postaral Marko Parničan.

Zaujímavosťou tohto nového klipu je ohnivá atmosféra vášnivého hudobného prevedenia so skutočným ohňom v pozadí. Natáčanie takýchto vizuálov je pomerne náročné. Počas natáčania s ohňami mala kapela dozor a pomoc od miestnych hasičov, čo im umožnilo zrealizovať vizuálny koncept bezpečne.

Speváčka Romana Minik hovorí: „S touto skladbou a videoklipom chceme predstaviť ľuďom náš hudobný svet, ktorý je plný energie a dynamiky. Máme chuť tvoriť stále niečo nové. Dúfame, že sa nám čoskoro podarí vydať náš prvý album a že sa uvidíme na koncertoch.

Zdroj: Stray Aside

Jeden komentár

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←