Už dnes v Nitre vypukne Slížovica

Zdieľať

Slížovica, festival kapely Horkýže Slíže, opäť v Nitre spojí fanúšikov dobrej hudby a zábavy už tento pondelok 28. augusta. Premiéru na festivale bude mať skarocková kapela Dubioza Kolektiv, český Olympic či slovenská Tublatanka. Nebudú chýbať ani Heľenine oči, Inekafe a Vidiek.

Už 10. ročník Slížovice pritiahne do Nitry opäť zmes toho najlepšieho z českej a slovenskej scény. ,,Je to desiaty ročník Slížovice, veľa kapiel už na Slížovici vystúpilo viackrát, program sa snažíme obmieňať, a preto sme radi, že sa nám podarilo dotiahnuť kapely, ktorých pesničky poznajú mladšie aj staršie ročníky. Olympic a Tublatanka sú legendy. No a Dubioza Kolektiv nám ich balkánskou krvou rozprúdi fanúšikov. Už sa tešíme na pondelok a všetkých srdečne pozývame,“ opisuje výber programu Dr. Štefánik.

Horkýže Slíže predvedú aj nové intro, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou ich koncertov a prezradia tajomstvo, čo chystajú na budúci rok. Samozrejmosťou je aj autogramiáda Horkýže Slíže, varenie s Marcelom Ihnačákom či rôznorodý street food. Nezabudlo sa ani na detský program, v rámci ktorého vystúpia Dúhalka a Sníček. Vyskákať sa budú môcť aj na skákacom hrade.

Atrakcie sú pripravené aj pre dospelých, zahrať a založiť si kapelu budú môcť v stánku Rockovej školy. V merchovom stánku kapely pribudnú dva nové dizajny tričiek vrátane každoročného originálneho motívu k festivalu.

Zdroj: Sisa Rákociová (Slížovica)

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←