Stray Aside sa v novej skladbe zaoberá ghostingom

Zdieľať

Slovenská metalcoreová kapela STRAY ASIDE vydala nový videoklip k emotívnej skladbe Can’t Forget. Táto pieseň, plná hlbokých emócií, zaujme svojou autenticitou a vášnivým podaním speváčky Romany, ktorá opisuje pocity ghostovania.

Skladba Can’t Forget je o ghostovaní. Ghosting je, bohužiaľ, v súčasnosti populárny trend rozchodu, kedy osoba náhle a bez vysvetlenia prestane komunikovať s inou osobou, zanechávajúc mnoho nezodpovedaných otázok. ,,Je to smutné, lebo napriek tomu, že žijeme v dobe, kde komunikačné siete sú všade, ľudia sa vyhýbajú úprimnej komunikácii,“ dodáva Romana.

Foto: Stray Aside

Speváčka svojím silným a presvedčivým prejavom prináša pocity bolesti a frustrácie, ktoré rezonujú s každým, kto zažil túto skúsenosť. Výrazný refrén s posolstvom ,,Nedokážeš na mňa zabudnúť!“ dodáva skladbe silu a emocionálny náboj. V strede skladby zaznie dynamický agresívny growl v podaní gitaristu/speváka Kristiana, čo ešte viac zvýrazňuje dramatickosť piesne.

Prevedenie videoklipu v červených farbách mal v réžii Marko Parničan z Kontrast Production. Natáčanie prebehlo v industriálnych priestoroch bývalých Baťových závodov, kde dnes sídli Urban Arena Airsoft. Tento autentický a surový priestor dokonale podčiarkuje atmosféru skladby. ,,Natáčanie bolo pomerne náročné, najmä keď sme museli vyniesť aparatúru cez niekoľko poschodí. V priestoroch sme si museli dávať pozor, kam kráčame a na záver natáčania som dokonca spadla zo schodiska, ale nebolo to nič vážne, len oškreté kolená,“ s úsmevom dodala Romana.

Kapela Stray Aside, ktorá aktívne pôsobí len jeden rok, napreduje v tvorbe nových skladieb a rozvíja svoj potenciál. Can’t Forget je ich tretia vydaná skladba.

Zdroj: Stray Aside

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←