Step Behind si splnili sen a vydali album aj videoklip

Zdieľať

Skupina STEP BEHIND z Michaloviec vznikla približne pred rokom. Je tvorená z členov bývalej kapely Marschall, ktorej vznik siaha do roku 2004. Z pôvodných členov zostali Steve Kelso Kehl – gitara a spev, Martin Kuriplach – bicie, Peter Galanda – klávesy a novým členom je Dušan Timko – basgitara. Tohto roku sa kapele podarilo dokončiť vlastné CD s rovnomenným názvom STEP Behind.

Produkčne sa na ňom podieľal Matúš Jacko, ktorý celé CD aj mixoval, a Ján Zborovjan (Audio Wizzards), ktorý mal na starosti mastering. Na albume sa nachádza osem autorských skladieb, prevažne v poprockovom štýle. Hudbu a texty si členovia skladajú a píšu sami. Skladby vznikli ešte počas fungovania bývalej kapely, ale keďže neboli nikdy publikované, tak sa páni rozhodli ich trochu oprášiť a splniť si tak sen nahrať CD.

Aktuálnou novinkou z albumu STEP Behind je skladba Život, ku ktorej kapela pripravila aj videoklip, ktorý sa natáčal v priestoroch Mestského kultúrneho strediska v Michalovciach. Momentálne zostava pripravuje ďalší videoklip ku skladbe Tulák a chystá sa koncertovať  nielen vo svojom okrese, ale aj mimo neho.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←