Kam na koncerty: 13. – 15. marec 2020

Zdieľať

Nemáme dobré správy, ale to už všetci vedia. Tento týždeň to bude iba veľmi v skratke a bez koncertov. Všetky akcie plánované na víkend, ale aj na najbližšie týždne organizátori zrušili či popresúvali kvôli karanténnemu štátnemu nariadeniu pre koronavírus. Nie je povolené zhromažďovať sa ani organizovať väčšie udalosti, kde by sa mohlo stretnúť viac ľudí.

Pre tentokrát iba tak skromne niečo z histórie a na koho zdravie si môžete doma pripiť, pokiaľ vám ešte nedošli zásoby. 13. marca v roku 1881 bol spáchaný atentát na ruského cára Alexandra II. Čo sa týka hudobnej histórie, v roku 1965 Eric Clapton opustil The Yardbirds a v roku 1985 Bryan Adams vydal Heat Of The Night ako prvý komerčný singel na kazete na území Spojených štátov. No a 13. marca 1995 Radiohead vydali v poradí druhý štúdiový album The Bends.

Popripíjajte na zdravie i metalovým oslávencom (ale len doma a bez návštev či nejakých párty!). 47. narodeniny slávi David Draiman, frontman Disturbed. V nedeľu pripite na Johna Tardyho, vokalistu Obituary, a jeho päťdesiatdvojku, Joa Hahna z Linkin Park s jeho štyridsaťtrojkou aj na päťdesiatjednotku Tima Kotipelta zo Sonaty Arcticy.

Napokon nám zostáva iba dúfať, že aktuálna epidémia čím skôr povolí a s ňou i práve teraz platiace obmedzenia. Dávajte si zatiaľ teda pozor a nerobte hlúposti, aby ste sa nezvýšili počet nakazených koronou na našom území.

V prípade, že ste mali zakúpené lístky na koncerty, ktoré sa mali konať v najbližších dňoch, informujte sa na webových alebo facebookových stránkach organizátorov či kapiel, či je daný koncert presunutý a lístky ostávajú v platnosti alebo vám za ne vrátia peniaze.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←