Five Finger Death Punch si odskočia odohrať koncert v Bratislave

Zdieľať

Americká metalová skupina z Las Vegas FIVE FINGER DEATH PUNCH vyráža na svetové turné. Medzi svoje zastávky zaradila aj Bratislavu. 5FDP sú zážitkom pre všetkých, ktorí ocenia gitarové umenie, majstrovskú hru na bicie a mohutný spevácky prejav.

Five Finger Death Punch momentálne patria k tomu najlepšiemu, čo si z metalovej hudby viete vypočuť. Ich albumy dosahujú zlaté a platinové predaje, skupina vypredáva haly po celom svete a jej hudobné videá majú na YouTube stovky miliónov pozretí. Posledných 10 rokov opakovane získavajú tie najprestížnejšie ocenenia ako – skupina roka, skladba roka, basgitarista a bubeník roka či klip roka. Okrem týchto hudobných ocenení sú držiteľmi prestížnej ceny od Asociácie
armády spojených štátov, ktorú pred nimi z hudobnej brandže získal len Elvis Presley.

Na svoje svetové turné 2023 ich prizvala aj legendárna Metallica, ku ktorej ich často prirovnávajú. A práve z tohto turné si Five Finger Death Punch 31. mája „odskočia“ odohrať koncert do Tipos Arény v Bratislave.

5FDP sú považovaní za druhú najväčšiu metalovú skupinu na svete a ich fanúšikovia ich zbožňujú nielen pre hudbu a nezameniteľný hlas speváka Ivana Moodyho, ale aj pre ich texty, celkový image a lifestyle.

Koncert sľubuje nezabudnuteľný zážitok, na ktorom nesmú chýbať fanúšikovia tejto kapely a tiež fanúšikovia metalu. Vstupenky na koncert Five Finger Death Punch v Tipos Aréne (Zimný
štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave budú dostupné od piatku 3. marca od 10:00.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←