Five Finger Death Punch odpália svoju šou v Bratislave už o necelý mesiac

Zdieľať

Five Finger Death Punch je momentálne jednou z najúspešnejších amerických metalových skupín, ktorá sa stala populárnou po celom svete. Kapela má na svojom konte množstvo úspechov a ocenení, ktoré sú výsledkom jej tvrdej práce a oddanosti svojim fanúšikom. Čo patrí medzi jej najväčšie úspechy?

Výrazný úspech v hitparádach. Five Finger Death Punch má na svojom konte niekoľko top 10 hitov v amerických rockových hitparádach, vrátane Coming Down, Lift Me Up, Wrong Side Of Heaven a Jekyll And Hyde. Ich albumy American Capitalist a Got Your Six sa umiestnili na 1. mieste v amerických rockových hitparádach Billboard.

Množstvo predaných albumov. Skupina má na svojom konte viac ako 10 miliónov predaných albumov po celom svete. Ich albumy získali platinové a zlaté certifikáty v mnohých krajinách, vrátane USA, Kanady a Austrálie.

Ocenenia. Five Finger Death Punch získali niekoľko ocenení a nominácií v prestížnych hudobných cenách, vrátane Metal Hammer Golden Gods Awards, Revolver Golden Gods Awards a Loudwire Music Awards. V roku 2012 získali cenu Revolver Golden Gods Award za najlepší album s American Capitalist.

Veľká popularita na koncertoch. Five Finger Death Punch sú známi ako vynikajúca živá kapela a majú veľkú popularitu na koncertoch. Skupina pravidelne vypredáva koncerty v rôznych častiach sveta a zanecháva u fanúšikov nezabudnuteľné zážitky.

Charitatívne aktivity. Skupina sa angažuje v rôznych charitatívnych projektoch, ako napríklad vo vzdelávaní mladých ľudí o drogách a alkohole, podpora boja proti rakovine a podpora vojenských veteránov. Ich charitatívna práca priniesla množstvo pozitívnych ohlasov a jedno prestížne ocenenie priamo od Asociácie armády spojených štátov, ktoré sa civilistom bežne neudeľuje.

Tieto úspechy sú dôkazom toho, že Five Finger Death Punch je skupina, ktorá má veľký vplyv na rockovú scénu a dokázala si získať obrovskú popularitu u fanúšikov po celom svete. Ich hudobné umenie si môžete vychutnať už 31. mája 2023 v Tipos Aréne (štadión Ondreja Nepelu) v Bratislave.

Zdroj: Vivien

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←