Nový trailer na dokument o Ozzyho deviatich životoch a biografický film na obzore

Zdieľať

Princ temnoty a nočná mora všetkých rodičov (a netopierov) OZZY OSBOURNE sa dočkal ďalšieho dokumentu. Ten mal byť odvysielaný už v marci, ale kvôli okolnostiam okolo koronavírusu sa jeho premiéra odložila na 7. september.

Dokument nesie názov The Nine Lives Of Ozzy Osbourne a prezentuje Ozzyho nielen vo svetle pódiových reflektorov, ale aj ako manžela a otca. Zameraný bude skôr na začiatky jeho sólovej kariéry.

V dokumente sa objavia aj osobnosti ako Marilyn Manson, Rob Zombie či Jonathan Davis. K dokumentu už bol zverejnený aj trailer.

Čerešničkou na torte sa však stáva informácia, že po úspechu Bohemian Rhapsody a The Dirt aj Osbourneovci chystajú podobný biografický film, ktorý by sa mal odohrávať v rokoch 1979 až 1996 a určený bude skôr pre dospelého diváka.

Aj keď samotný Ozzy filmu nevenuje špeciálnu pozornosť, jeho manželka Sharon len pred pár dňami potvrdila, že film sa pohol do predprodukcie.

„Dúfam, že sa v tom príbehu nájde viacero ľudí,“ hovorí Sharon. „Nemusíte byť fanúšikom jeho hudby, lebo je to príbeh o človeku, ktorého ak život položí, stále sa znova postaví. Je to úžasný príbeh o prekonávaní životných prekážok.“ Nezabudla prízvukovať, že to nebude žiadny ,,vylepšený“ rockerský príbeh pre deti, ale skutočný príbeh pre dospelých.

Kto stvárni Ozzyho vo filme a ani ďalšie detaily ešte známe nie sú, a tak sa zatiaľ budeme musieť uspokojiť so spomínaným dokumentom.

Zdroj: loudersound.com, ultimateclassicrock.com

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←