NoControl majú prvý animovaný videoklip

Zdieľať

Skupina NOCONTROL nespí ani počas tejto vynútenej koncertnej prestávky. No a to, s čím prichádzajú teraz, je naozaj veľkým prekvapením. Singel Na Hrane ešte poriadne nedoznel a chalani prichádzajú s ďalším. Skladba Kto bude plakať za Tebou? prekvapí asi každého.

Pri tejto kapele sme si už zvykli na kvalitnú produkciu či texty a túto svoju povesť si novým singlom obhájila. Nová skladba prináša zvuk doplnený o analógové syntetizátory, ktoré v spojení s moderným metalovým zvukom prinášajú originálnu položku do playlistov fanúšikov.

Skupina NoControlsa tento singel rozhodla podporiť aj uvedením animovaného videoklipu. „Každý z nás sa v živote ocitne v situácii, kedy cíti potrebu vyjsť zo svojho stereotypu či komfortnej zóny. No večné odkladanie dôležitých krokov môže mať za následok aj koniec, ktorý má od happyendu ďaleko,“ hovorí frontman kapely Elko Schronk.

Tvorbu videoklipu kapela opäť zverila do rúk Janovi Ivanovi, zatiaľ čo o hudobnú produkciu sa postaral Jimi Cimbala z Randal Group Production, ktorý je zároveň gitarista kapely.

Zdroj: Pavol Dráb

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←