No Control neopustia svojich fanúšikov ani na jeseň

Zdieľať

„Kontakt s reálnym publikom sa nedá nahradiť ničím.“ Túto vetu si vzala k srdcu kapela, ktorá v súčasnosti patrí medzi najaktívnejších a najkvalitnejších priekupníkov moderného metalu na Slovensku. NO CONTROL po úspešnej festivalovej sezóne 2023 nepoľavujú a chcú ísť k svojim fanúšikom ešte bližšie. Práve to je dôvod, prečo prichádzajú s Moje planéty tour. S ním navštívia hneď niekoľko klubov na domácej pôde, ale aj v susednom Česku.

Okrem nového koncertného programu kapela avizuje aj niekoľko ďalších noviniek, ktoré budú mať premiéru práve počas tohto turné. A aby toho snáď nebolo málo, tak k jednej z nových piesní kapela rovno pripravila aj videoklip. Klip Keď nám ide o všetko sa v týchto dňoch dokončuje v strižni.

No Control zatiaľ na sociálnych sieťach zverejnili slovenskú časť turné. Dátumy pre českú stranu, ktorú navštívia na jar 2024, pribudnú v blízkej dobe. A ako býva dobrým zvykom, kapela pozvala na všetky svoje koncerty aj zaujímavých hostí z domácej scény. Hneď na prvom koncerte turné v Prešove určite poriadne rozcvičia dav výborní a zdravo arogantní SLIGHT LIE, v Košiciach sa predstavia ostrieľaní punk rock-metaloví ALTERNATIWE, v Bratislave a Nitre roztancujú publikum poppunkoví FISHING STRIP, v Žiline večer otvoria alternatívni MIGRAIN a v Prešove, Vrútkach a Košiciach budú kapely sprevádzať aj BREAKING THE TAROT.

14. september 2023 – Prešov, Stromoradie
15. september 2023 – Vrútky, RC mlyn
30. september 2023 – Košice, Collosseum
19. január 2024 – Bratislava, Randal
20. január 2024 – Nitra, Music & Café
2. február 2024 – Žilina, Smer 77

Zdroj: No Control

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←