Na Slovensko mieri hviezdna zostava Hollywood Vampires

Zdieľať

Po tohtoročnom skúšobnom mnohotisícovom koncerte Helloween a Hammerfall alebo Boney M čaká Zvolenskú Slatinu ešte väčšia bomba. Pár kilometrov od Zvolena prídu zahrať svoj megahitový set hudobníci pôsobiaci pod menom HOLLYWOOD VAMPIRES.

Zostavu kapely tvoria štyri hviezdne mená. Tommy Henriksen je hudobník, ktorý je známy ako producent, „mixážista“, gitarista, basgitarista a autor skladieb v skupinách Alice Cooper Band či Warlock. Ako producent spolupracoval s interpretmi ako Lady Gaga, Meat Loaf, Lou Reed, Halestorm, Kesha a Daughtry.

Alice Cooper je svetoznámy spevák, ktorý má na konte množstvo megahitov ako Poison, I´m Eighteen či School´s Out. Skladby tohto krstného otca shock rocku prevzalo toľko kapiel ako jeho nápad s jeho vizážou.

Jeden z dvoch najznámejších členov Aerosmith Joe Perry je aj gitaristom Hollywood Vampires. Druhým gitaristom “upírov” nie je nikto iný ako Johnny Depp, ktorý je známejší svojou fantastickou filmovou kariérou  (ako rockovou) s ikonickými filmovými úlohami. Predstaviteľ Jacka Sparrowa, najznámejšieho pirátskeho kapitána na svete, sa príde predstaviť ako poriadny rocker, ktorý zahrá a zaspieva niečo z tvorby kapely a množstvo šlágrov.

Hollywood Vampires, all stars band, navštívia Slovensko a zahrajú exkluzívny koncert 20. júla 2023 v srdci banskobystrického kraja, na nádherných trávnatých poliach Olympic Fields vo Zvolenskej Slatine.

AKTUALIZÁCIA (29.6.2023): Koncert sa presúva na Amfiteáter Paľa Bielika v Banskej Bystrici.

Od 2. novembra si môžete zakúpiť aj vstupenky od kapely a ich servera, od 4. novembra exkluzívne na Slovensku v sieti Ticketportaluž od 60€. Netreba dlho rozmýšľať, lebo vypredanie nastavenej kapacity 12 000 vstupeniek sa predpokladá do konca roka.

A čo sa udeje kvôli tomuto menu v areáli Olympic Fields? Organizátori sľubujú zdvojnásobenie príjazdovej kapacity, osadenie osvetlenia areálu pár dní pred akciou, dočasné zavedenie vodovodu, vybudovanie vstupných brán, zjednodušenie vstupov, sprehľadnenie areálu, lepší prístup k najrýchlejším a najmodernejším výčapom s neuveriteľnou kapacitou, totálna prerábka parkovania, atrakcie pre deti počas poobedňajšieho hrania hudobných hostí, kyvadlová doprava zo Zvolena až na miesto, presné označenie obce so smerovaním na parkovisko a miesto konania – a mnoho ďalších vylepšení, ktoré urobia z 10-hektárového areálu jeden z najlepších na Slovensku.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←