Už o mesiac k nám priletia hollywoodski upíri so zaujímavými hosťami

Zdieľať

Hviezdna štvorica Alice Cooper, Joe Perry, Tommy Henriksen a Johnny Depp (áno, ten legendárny herec) spojili sily do kapely HOLLYWOOD VAMPIRES. Pod týmto názvom už od roku 2012 predvádzajú svoje majstrovské hudobné umenie a tie najlepšie rockové hity naprieč dekádami. Whole Lotta Love, Walk This Way, Heroes či My Generation vo svojom špecifickom podaní prídu zahrať aj k nám na Slovensko. Vo Zvolenskej Slatine sa predstavia už o mesiac 20. júla. Publikum pre nich zahrejú traja špeciálni hostia.

AKTUALIZÁCIA (29.6.2023): Koncert sa presúva na Amfiteáter Paľa Bielika v Banskej Bystrici.

Beast In Black nepochybne patrí medzi najznámejšie metalové formácie súčasnosti. Kapela bola založená vo Fínsku Antonom Kabanenom, no jej zloženie je medzinárodné. S výrazným spevákom Yannisom Papadopoulosom, ktorého hlas vás posadí na zadok, vydala tri albumy, posledný vyšiel v októbri 2012 s názvom Dark Connection.

Spevák s charakteristickým hlasom Jørn Lande je známy najmä zo svojho pôsobenia v kapele Masterplan alebo ako hosť v projekte Avantasia. Od roku 2000 však pôsobí vo vlastnej kapele JORN, s ktorou má na konte viac ako desiatku albumov. Vo Zvolenskej Slatine bude mať teda z čoho vyberať do plánovaného hodinového setu a nepochybne do neho nezabudne zaradiť aj kúsky z posledného albumu Over The Horizon Radar z roku 2022.

Zo Švédska priletí na Slovensko partia s názvom ECLIPSE. Tá je na scéne už takmer 25 rokov, počas ktorých stihla vydať deväť štúdiových albumov. Švédi budú otváracím číslom koncertného dňa, ktoré sa však určite oplatí nezmeškať.

Všetky tri kapely sú lákavým bonusom pred hviezdou večera, ktorá vo Zvolenskej Slatine zahrá naživo skladby, ktoré vydá aj na pripravovanom živom albume Live In Rio. Ten Hollywood Vampires vydajú 2. júna.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←