Myles Kennedy vydá svoj druhý sólový album

Zdieľať

MYLES KENNEDY, spevák Alter Bridge či Slashovej sólovej kapely, je jedným z tých, ktorým pandémia a s ňou nanútená koncertná prestávka v určitom smere pomohli. Aj jemu totiž dopriala viac voľného času, a tak mohol pripraviť a nahrať svoj druhý sólový album. Pokračovateľ debutu Year Of The Tiger z roku 2018 ponesie názov The Ides Of March a vyjde 14. mája 2021 u Napalm Records.

Na albumovej novinke bude opäť cítiť Mylesovu lásku k rocku, blues a country. Na jej vzniku sa podieľali aj bubeník Zia Uddin a basgitarista Tim Tournier. Na producentskú stoličku si nesadol nikto iný ako Michael „Elvis“ Baskette.

The Ides Of March bude obsahovať na rozdiel od debutu viac elektrickej gitary, čoho dôkazom je aj prvý zverejnený singel In Stride. Skladba rozpráva o človeku, ktorý sa pripravuje na prichádzajúcu zombie apokalypsu a dopĺňa ju animovaný videoklip. Myles netají, že inšpiráciu na skladbu našiel v prvej vlne koronavírusu, lockdowne a v hysterickom nakupovaní zásob potravín a toaletného papiera.

Okrem In Stride bude na albume ďalších desať piesní. Už teraz je možné si ho predobjednať v rôznych formátoch.

Myles Kennedy – The Ides Of March:
1) Get Along                           
2) A Thousand Words
3) In Stride
4) The Ides Of March
5) Wake Me When It’s Over
6) Love Rain Down
7) Tell It Like It Is
8) Moonshot
9) Wanderlust Begins
10) Sifting Through The Fire
11) Worried Mind

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←