Slash stále funguje aj mimo GNR, ohlasuje nový album

Zdieľať

Guns N‘ Roses sú síce už definitívne naspäť v staronovej zostave, no pre gitaristu SLASHA to neznamená koniec jeho dobre rozbehnutého projektu s MYLESOM KENNEDYM & THE CONSPIRATORS. S Mylesom za mikrofónom, Toddom Kernsom pri base, Frankom Sidorisom pri gitare a Brentom Fitzom za bicími nahrali nový album, ktorý vyjde vo februári budúceho roka.

Novinka ponesie názov 4, ktorý môže byť trochu mätúci. Je to v poradí piaty album Slashovej sólovej kariéry, no je štvrtým s touto zostavou, v skratke označovanou ako SMKC. Naposledy spolu vydali album Living The Dream v roku 2018, s ktorým sa prišli ukázať aj na Slovensko.

4 sa na pulty obchodov dostane 11. februára 2022 prostredníctvom nového vydavateľstva Gibson Records. Pôjde o historicky prvú nahrávku vydanú v tomto labeli, ktorý spadá pod značku výrobcu gitár. Na albume sa bude nachádzať desať piesní, z ktorých viac ako polovica vznikla ešte pred pandémiou.

Kapela nahrávala skladby spolu, naraz a naživo, keďže chceli zachytiť atmosféru živej nahrávky. „Štvorka“ vyjde v rôznych podobách od CD cez LP po rôzne boxy, ale aj ako audiokazeta.

Titul prvého singla získala skladba The River Is Rising, ktorú zverejnili aj s videoklipom. Ide o najmladšiu skladbu albumu.

Slash - 4 (ft. Myles Kennedy & The Conspirators)

SMKC zároveň oznámili dátumy amerického turné, ktoré odštartuje začiatkom februára a potrvá až do marca. Ak bude situácia priaznivá, je pravdepodobné, že si to Slash s partiou pred letom zamieria aj do Európy a ako pri predošlých turné, zahrnú do zoznamu zastávok minimálne našich českých alebo rakúskych susedov.

Slash – 4:
The River Is Rising
Whatever Gets You By
C’est la vie
The Path Less Followed
Actions Speak Louder Than Words
Spirit Love
Fill My World
April Fool
Call Off The Dogs
Fall Back To EarthKomentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←