Slash ide opäť na cesty s The Conspirators, zastavia sa aj u susedov

Zdieľať

SLASH s Mylesom Kennedym & The Conspirators oznámili na rok 2024 rozsiahlu sériu koncertov po viacerých kontinentoch. V rámci turné The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24 navštívia 21 krajín a 32 miest. Medzi nimi nebude chýbať Česko, Poľsko aj Maďarsko.

Zdroj: FB Slash

Po desiatich rokoch a štyroch spoločných albumoch sú SMKC takí, ako ste ich ešte nepočuli. Posledný album 4, ktorý debutoval ako najpredávanejší hardrockový album, je ich štvrtý štúdiový album a celkovo piaty Slashov sólový.

Desať energických skladieb je poháňaných nezabudnuteľnými gitarovými a podmanivými melódiami, silnými refrénmi a ešte silnejšími riffmi.

Zostavu kapely tvoria okrem Slasha spevák Myles Kennedy (frontman Alter Bridge), basgitarista Todd Kerns, gitarista Frank Sidoris a bubeník Brent Fitz. V takomto zložení, a s predkapelou Mammoth WVH, ktorú vedie Wolfgang van Halen, sa predstavia 16. apríla v poľských Katoviciach, 18. apríla v českom Brne a 19. apríla v maďarskej Budapešti. Vstupenky budú v predpredaji od piatku 20. októbra od 10:00.

Zdroj: Live Nation CZ

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←