Koncert Tilla Lindemanna sa blíži, zmenil však miesto konania

Zdieľať

Spevák skupiny Rammstein TILL LINDEMANN pripravil na jeseň pre fanúšikov niekoľko prekvapení – zverejnil nové klipy a chystá ďalší sólový album. Ten predstaví 24. novembra 2023 na Slovensku na strhujúcej šou plnej pyrotechnických efektov. Jeho mládeži do 18 rokov neprístupný koncert sa presúva z Incheba Expo Arény do NTC Arény.

Foto: NK Factory

Ak ste toto leto nestihli koncert skupiny Rammstein v Trenčíne, máte jedinečnú príležitosť to napraviť. Do bratislavskej NTC Arény príde zahrať charizmatický a kontroverzný Till Lindemann. Talentovaný textár a metalový génius, ktorý nedávno oslávil životné jubileum 60 rokov, ohlásil vydanie ďalšieho sólového albumu. Tentokrát skutočne sólového, a to bez Petra Tägtgrena, ktorý bol na jeho predchádzajúcich dvoch albumoch výraznou hudobnou silou. Informáciu uviedol do sveta krvavým klipom k titulnému songu Zunge. A nedávno predstavil dokonca klip, v ktorom spojil skladby Lecker, Nass a Schweiss do jedného minifilmu.

Till Lindemann má na nových projektoch viacerých spolupracovníkov. Lecker a Nass napísal berlínsky producent Daniel Karelly, o Sweiss sa postaral producent Sky Van Hoff, ktorý sa v minulosti podieľal na piesni Ich Hasse Kinder a niekoľkých skladbách skupiny Rammstein, okrem iných Deutschland alebo Zeit.

Novinky predvedie charizmatický nemecký umelec na tohtoročnom európskom turné. Jeho súčasťou je aj Bratislava a Praha, kde predvedie špeciálne úpravy hitov, experimentálne hudobné nápady, fascinujúce videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Nebudú chýbať skladby Ich hasse Kinder. Steh’ Auf, Platz Eins alebo Praise Abort.

„Show Tilla Lindemanna pricestuje na štyroch kamiónoch a v dvoch obytných autobusoch. Jeho sprievod zahŕňa 50 ľudí, ktorí sa dokonale starajú o bezpečnosť a organizáciu koncertu. V Bratislave bude mať dve predkapely, špeciálne efekty a videoprojekciu. Nič podobné ste ešte nezažili, máte sa na čo tešiť,“ pozýva na koncert organizátor akcie.  

Zdroj: NK Factory

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←