Helloween berie so sebou na turné legendu

Zdieľať

Nemecká speed/powermetalová legenda HELLOWEEN v septembri nadviaže na svoje úspešné turné United Alive druhou časťou, ktorá odštartuje na Slovensku. Na zvolenskom zimnom štadióne však 26. septembra nevystúpi sama. Ako hosťa si so sebou berie ďalšiu legendu – jedinečný hlas kapely Accept.

Okrem toho, že „tekvice“ na turné zahrajú svoje najnovšie hity, predstavia nepochybne aj nové skladby, na ktorých v týchto mesiacoch pracujú. Nový album v staronovej rozšírenej zostave má naplánované vydanie na koniec augusta alebo začiatok septembra 2020. Zvolen tak bude prvým mestom, v ktorom si fanúšikovia vychutnajú novinky naživo.

Aby toho nebolo málo, Helloweeni si na turné pozvali jedinečného hosťa. Tým nie je nik iný ako bývalý frontman nesmrteľného Acceptu. Udo Dirkschneider s projektom DIRKSCHNEIDER posledné roky brázdi pódiá so setom vyskladaným z hitov jeho bývalej kapely.

Unikátna helloweenska „united zostava“ (Kiske, Weikath, Hansen, Grosskoprf, Deris, Gerstner, Loble) je prísľubom tej najlepšej metalovej párty. A zábava to bude poriadna, keďže Udo údajne odohrá hodinové vystúpenie a „tekvice“ nezlezú z pódia viac ako dve hodiny.

HELLOWEEN, DIRKSCHNEIDER
26. september 2020
Zimný štadión, Zvolen
FB udalosť
Vstupenky

Zdroj: Nuclear Blast

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←