Daniel Sárkány posiela energiu cez svoj prvý slovenský singel

Zdieľať

Ste smutní? Potrebujete výrazný, chytľavý rytmus a text ako liek na splín? Muž s hudobným vkusom, nežný metalrocker DANIEL SÁRKÁNY predstavuje svoj nový singel Posielam energiu. Je to zároveň jeho prvé hudobné dielo v slovenčine.

Nenáročný zrozumiteľný text iste vystihne to, čo potrebujete, ak je zásoba vašich síl na dne. Melódia už sama osebe nabíja energiou, podfarbuje ju miestami dievčenský zbor, miestami chrapľavé rockerské výkriky. Nápadité fantazijné video k tejto skladbe s BMW a farebnými balónikmi autorov zámer ešte umocní. V dnešných pochmúrnych uzamknutých časoch ho môžeme označiť ako vitamínovú hudobnú bombu.

Daniel Sárkány prednedávnom vydal album s názvom The Key, ktorý má inšpirovať, ak sa zamýšľate nad zmyslom života. Len pred niekoľkými dňami zverejnil aj dielko motivujúce k relaxu a meditácii. Ide o ďalšie relaxačné klavírne CD s názvom The Piano Days. Rok 2020 je pre autora plodný. Daniel má na konte CD Sleep Cycle, dvojCD The Key, CD The Piano Days a teraz nový singel Posielam energiu.

Zdroj: Ľuba Nitrová/text, Daniel Sárkány/foto

Jeden komentár

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←