Daniel Sárkány v novom klipe zastavil čas

Zdieľať

DANIEL SÁRKÁNY prichádza so sviežou novinkou s názvom Time To Live. Táto skladba je druhým singlom z rovnomenného albumu. Interpret prešiel naozaj dlhú hudobnícku cestu – od metalcoreového screamovania sa dostáva až do popových vôd a pridáva aj rap.

Klip k jeho najnovšej skladbe sa natáčal v garáži v Seredi a v rôznych častiach Bratislavy. „Počas natáčania v hlavnom meste som stál bez pohnutia a zastavil som čas. Ľudia sa na mňa pozerali, či je všetko v poriadku. Prečo iba stojím uprostred námestia? Zrazu si človek uvedomí, ako sa všetci ponáhľajú. Ja si myslím, že je to dnešnou uponáhľanou dobou. Chceme toho veľa stihnúť a pritom nám podstata uniká,“ hovorí Daniel o natáčaní v Bratislave.

Klip upozorňuje na jednu z najzávažnejších okolností, ktoré v živote riešime. Je ním nedostatok času.

„Ako často povieme, nemáme čas? Čo to vlastne znamená? Čo je vlastne čas?“ zamýšľa sa autor. Daniel sa vo svojich skladbách riadi zlatým pravidlom –chce priniesť vždy pozitívny uhol pohľadu, takpovediac svetlo na konci tunela. Nie je to inak ani v prípade spomínaného nového videoklipu.

V závere sa od interpreta dozvedáme, že sa už pomaly môžeme tešiť na novo pripravovaný album Time to Live, kde nás čaká ešte veľa prekvapení.

Zdroj: Daniel Sárkány

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←