Annihilator odohrá jediný európsky koncert práve na slovenskom TOPFESTE

Zdieľať

Legendárny album Alice In Hell oslavuje 35 rokov. A pri tejto príležitosti sa kanadská trashmetalová skupina ANNIHILATOR rozhodla odohrať jediný koncert v Európe, a to práve na Slovensku. Nebude chýbať niekoľko „best of“ skladieb s hitmi, ktoré vybrali fanúšikovia. So 17 štúdiovými albumami, nespočetným množstvom ďalších nahrávok, miliónmi predaných nosičov a históriou energických a rozsiahlych celosvetových turné, táto šou rozpáli TOPFEST na žilinskom letisku.

topfest
Foto: Topfest Management

Annihilator s kapelami Sacrifice, Voivod a Razor patrí do tzv. .„veľkej štvorky“ kanadského thrash metalu. Sú tiež považovaní za súčasť „druhej vlny“ thrashmetalových kapiel z konca 80. a začiatku 90. rokov. S viac ako tromi miliónmi predaných albumov celosvetovo sa radí medzi najlepšie predávajúce metalové kapely. Skupinu založil v roku 1984 Jeff Waters, ktorý je doteraz jediným stabilným členom kapely.

Skupina Annihilator bude vystupovať spolu s kapelami Five Finger Death Punch či Pretty Maids na festivale TOPFEST 29. júna 2024. Randy Rampage, spevák a frontman kapely, zomrel pred niekoľkými rokmi. Na jeho počesť spevák Stu Block odspieva celú nahrávku Alice In Hell a predstaví sa aj bubeník Ray Hartmann.

Zdroj: Topfest Management

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←