Motorband predvedie Slovensku nekompromisnú energiu a nový album

Zdieľať

Kapela MOTORBAND vydala v piatok 22. marca 2024 svoj nový štúdiový album. V poradí siedma doska nesie kultový názov Motorband 007 a vznikla s prispením fanúšikov a priaznivcov.

,,Razantné riffy, silné melódie a nekompromisná energia, ktorá rezonuje v každej skladbe,“ takto krátko popísal nový album líder kapely Libor ,,Máča“ Matejčik. Album obsahuje dvanásť nových autorských skladieb. Trojica z nich Bůh jsi ty, Vládnout a Ďábel mně svádí už má dokonca aj videoklipy.

Foto: Motorband

Album sa nahrával koncom minulého a začiatkom tohto roku a sprevádzali ho aj ťažšie skúšky. Najprv náročná operácia gitaristu Libora ,,Máču“ Matejčika a potom výmena bubeníka, ktorá sa podarila v rekordne krátkom čase. A ako sa zdá, kapele to prospelo.

Motorband pôsobí na českom rockovom poli už takmer štyridsať rokov. Od minuloročnej jari je obrovským prínosom do kapely spevák Petr Kutheil. Ten svojím výnimočným hlasom s úžasným zafarbením a rozsahom priniesol do kapely ten správny rockový náboj.

Kapela prinesie svoju čerstvú novinku naživo aj na Slovensko. V našej krajine sa zastaví iba na jedinom mieste – vo vrútockom RC Mlyn. Motorband tu vystúpia už 13. apríla. Ako hosťa si pozvali obľúbenú slovenskú formáciu MAD FREQUENCY.

Zdroj: Motorband

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←