Slim To No Chance prvýkrát vydáva singel s videoklipom

Zdieľať

Po vydaní svojej prvotiny s názvom Vital Signs v roku 2022 sa bratislavskí SLIM TO NO CHANCE vracajú s čerstvým materiálom. Tentokrát predstavujú singel s názvom Rebound. To však nie je všetko.

Partia sa po vydaní plnoformátového albumu rozhodla ísť cestou postupného vydávania singlov. „Práca na celom albume trvá podstatne dlhšie a my chceme našim fanúšikom ponúknuť nový materiál častejšie,“ hovorí spevák Kris. Singel s názvom Rebound bol zložený už dávnejšie a návštevníci ich koncertov ho mohli počuť aj naživo, no chalani sa s pesničkou chceli vyhrať, a preto si nechali nejaký čas na jej ustálenie a vylepšenie.

Rebound je typický trojminútový numetalový banger s nadupanými gitarovými riffmi, úderným rapom a chytľavým refrénom. To všetko s moderným zvukom a skvelými samplami. Novinkou však je, že tento song si „slimáci“ nahrávali úplne sami. „Rozhodli sme sa, že to skúsime. Máme techniku, máme know-how, tak prečo sa s tým nepozabávať? Je to skvelý pocit samostatnosti,“ hovorí raper a basgitarista Kubo. O mix a mastering sa postaral producent a gitarista kapely John Wolfhooker Rony Janeček.

Singel Rebound je totižto zároveň prvá skladba, ktorú Slim vydávajú aj s videoklipom. Ten sa natáčal posledný januárový víkend v bratislavskom klube Pink Whale. Podobne ako pri samotnom songu, aj klip je energicko-melancholický s rýchlymi prestrihmi a efektným, čiernobielym vizuálom. O celú produkciu a úpravy sa postaral Max Janík spolu s Jakubom Poláčkom.

Slim To No Chance plánujú pokračovať v nahrávaní nových singlov a koncertovaní, čo bude vidieť už v máji, kedy kapela v rámci ich jarného mini turné navštívi Brno, Bratislavu, Ostravu a Prahu.

Zdroj: Slim To No Chance

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←