Visions Of Atlantis priplávajú s novým pirátskym albumom aj do Zvolena

Zdieľať

Aj rakúski VISIONS OF ATLANTIS, ktorí si budujú stále väčšiu fanúšikovskú základňu, museli viackrát preložiť svoje turné kvôli covidu. Z rôznych posunutých dátumov vyšiel ako finálny pre Slovensko 18. september tohto roka a oproti pôvodnému plánu sa zmenila aj zostava kapiel na turné.

Keďže Visions Of Atlantis vo Zvolene zažili búrlivú atmosféru v roku 2019, rozhodli sa toto mesto pridať na mapu svojho turné opäť. V máji, presne trinásteho, priniesli rakúski symfonici svoj úplne nový album Pirates. Naživo skupina fanúšikov prevedie príbehmi zo svojich albumov a ponorí do čias minulých, čias Atlantídy, a s posledným albumom dá „pričuchnúť“ aj k vzrušujúcemu pirátskemu „remeslu“. Určite sa je na čo tešiť, pretože príjemný melodický symfonický metal prinášajú už ako skúsená a hráčsky vybrúsená posádka.

 
Spoločníkmi Visions Of Atlantis budú aj vo zvolenskom Dome kultúry ŽSR obľúbení Nemci XANDRIA, posilnení o novú speváčku Ambre Vourvahis. A ako predkapela sa ku nim „prilepili“ naozaj zaujímaví YE BANISHED PRIVATEERS, ktorých zostava niekedy číta (aj na pódiu) viac ako 20 členov.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←