Visions Of Atlantis zakončia svoje turné vo Zvolene

Zdieľať

Keďže celý svet ešte trápi pandémia a opatrenia s ňou spojené, celá koncertná horúčka tejto jesene sa v drvivej väčšine prípadov odkladá na ďalší rok. Ten už vyzerá naozaj viac než sľubne a o miesto na listine pripravovaných koncertov sa hlási stále viac kapiel.

Výnimkou nie sú ani Rakúšania VISIONS OF ATLANTIS. Tí si poistili miesto 3. októbra 2021 v Dome kultúry ŽSR vo Zvolene. Spoločnosť im budú robiť folkoví YE BANISHED PRIVATEERS a AD INFINITUM. Týmto koncertom by sa mala ukončiť európska časť turné.

Fantasy symfonici Vision Of Atlantis na čele s vynikajúcou charizmatickou  speváčkou Clementine Delauney sú už dobre známou a zabehnutou partičkou. Poslednému albumu Wanderers sa darilo celkom dobre, no okolnosti kapelu donútili odložiť turné o rok.

Kto má v obľube fantasy produkciu tejto kapely a bol už na nejakom ich koncerte, vie, že ich vystúpenia sú plné citu, emócií a šľapavej gitarovej hudby. Podobne sú na tom aj Ad Infinitum, kde sa speváčka nebojí oprieť ani do deathmetalových vokálov a stratené zátoky nám pripomenú piráti Ya Banished Privateers.

VISIONS OF ATLANTIS, YE BANISHED PRIVATEERS, AD INFINITUM
3. október 2021
DK ŽSR, Zvolen
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←