Till Lindemann príde na Slovensko prvýkrát sólovo

Zdieľať

TILL LINDEMANN bližšie ako kedykoľvek predtým. Líder skupiny Rammstein stíha popri turné svojej domovskej kapely aj vlastné koncerty. Ak chcete na vlastnej koži pocítiť brutálne pyrotechnické efekty a kontroverznú šou jedného z najlepších frontmanov rocku, máte jedinečnú príležitosť. Turné Ich Hasse Kinder Tour 2022 dorazí do bratislavskej Incheba Expo Arény už 24. novembra 2022. Ide o prvé sólové vystúpenie Tilla Lindemanna na Slovensku.

Koncerty skupiny Rammstein sú fantastickým zážitkom. Jej líder Till Lindemann však dokáže byť v ešte väčšej akcii a s vlastnou tvorbou. Tento rok odohral koncert v izraelskom Tel Avive, kde predstavil svoju kapelu, ktorá ho na koncertoch sprevádza. Na basu zahrá Acey Slade, na gitarách sa predstavia Jes Paige a Emily Ruvidich a za bicie si sadne Sandy Beaches.

„Na koncerte odznejú skladby z albumov Skills In Pills a F & M, na ktorých spolupracoval ešte Petrom Tägtgrenom. Ich kapela sa rozpadla v roku 2020 a odvtedy vystupuje 59-ročný Lindemann sám,“ vysvetľuje organizátor koncertu.

Na koncerte zaznejú skladby Praise Abort, Skills In Pills, Ladyboy, Fish On, Fat, Frau&Mann, Steh Auf či Ich Hasse Kinder. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a brutálne pyrotechnické efekty. Nebudú určite chýbať ani spevákove scénky v rôznych prevlekoch, ktoré sú mládeži do 18 rokov neprístupné. 59-ročný hudobník, básnik a športovec je totiž na pódiu neprehliadnuteľný!

Organizátor podujatia upozorňuje, že koncert je určený osobám starším ako 18 rokov. Zakúpené vstupenky na pôvodný januárový termín zostávajú v platnosti.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Tak to musíme zapiť!

→Klikni a ideme
spolu na pivo←