The Minority predstavujú tri nové skladby z debutu

Zdieľať

Bratislavská punkrocková kapela THE MINORITY predstavuje ďalšie tri single z ich debutového album s názvom Till The End Of The Line. Po viac ako polroku od vydania albumu sa skladbám darí stále viac a tešia sa veľkej obľube, a to nielen u nás, ale aj v zahraničí. Kapele sa podarilo dostať so svojou hudbou až za hranice Európy do mesta Johannesburg v Juhoafrickej republike, kde sú pravidelne hraní na rádiu Doors Rock Radio. Ich piesne môžete, samozrejme, počuť aj v éteri slovenských a českých rockových rádií.

Prvý z trojice singlov má názov Unbreakable a patrí medzi tie agresívnejšie skladby s jasným postojom „keď nepoznáš prehru, keď akceptuješ len výhru.“ Celý odkaz a atmosféru dotvára tiež lyric video z produkcie 351studio, ktoré patrí k top producentom lyric videí na svete. Vizuál je prevažne v štýle boxu a bojových športov, pre ktoré je typické, že k víťazstvu sa nedá dostať bez toho, aby človek schytal zopár rán a musel sa pobiť o svoje miesto. 

Druhým v poradí je singel Hideaway. Pieseň, ktorá naopak patrí medzi tie jemnejšie a ide v podstate o jedinú pomalú skladbu na albume. Lyric video výborne zachytáva atmosféru a význam textu, ktorý, ako chalani hovoria, „je o takých tých „ťažkých“ a nepríjemných pocitoch, ktoré každý z času na čas máme a pred ktorými by sme sa najradšej skryli alebo utiekli.“

Posledným z trojice nových singlov je skladba Guess My Name zachytávajúca ironický pohľad na niekoho, komu po dlhšom čase vyšlo zopár vecí a cíti sa byť v ráži alebo, ako sa hovorí, „on fire“. Jednoducho povedané, každý máme občas pocit, že sme niekto iný alebo lepší, ako v skutočnosti sme.

V priebehu jari a leta mala ísť kapela na turné s názvom Till The End Of The Line k ich debutovému albumu. Žiaľ, v momentálnej situácii kvôli pandémii koronavírusu a opatreniam sa stále nevie, ktoré z koncertov bude môcť kapela odohrať.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←