Novinku The Minority si môžete zahrať aj niekde pri ohni

Zdieľať

Bratislavská punkrocková kapela THE MINORITY nezaháľa ani počas svojho letného turné a vydáva samostatný singel s názvom One Of A Kind. Táto novinka v sebe veľmi dobre prezentuje energický „kalifornský“ punk rock, ktorý je zľahka poprepájaný s prvkami iných žánrov, ako sú napríklad country alebo folk. Výsledkom je potom pieseň, ktorú, ako hovorí frontman kapely Peter Jarábek, „si môžete kľudne zahrať aj tak s kamarátmi niekde pri ohni“.

Skladba predovšetkým odkazuje na všetky tie radosti a starosti, ktoré prináša každodenná realita, ale ako dodáva Peter Jarábek: „Všetky tieto udalosti vytvárajú jedinečnú („One Of A Kind„) cestu každého z nás v hľadaní pomyselného osobného šťastia a dávajú tomu všetkému, obrazne povedané, nezameniteľnú príchuť.“

Pre ešte lepšie vyjadrenie významu skladby One Of A Kind sa kapela rozhodla spraviť lyric video, ktoré svojím stvárnením dáva možnosť divákovi dostať celý odkaz piesne viac pod kožu a tiež svojím štýlom podporuje spojenie punk rocku s prvkami country a folk.

Zdroj: The Minority

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←