The Designs vydávajú ďalší klip a odhaľujú dátum vydania debutu

Zdieľať

Elektrometalové duo THE DESIGNS vydáva Forever Wrong, nový videosingel pochádzajúci z pripravovaného debutového albumu [IN]VENT. Video, ktoré opäť režírovala nežnejšia polovička dua Snovonne Sno Drake, je hravým dielom, štylizovaným v duchu krimi dokumentov oponujúci inak cynickým odkazom piesne na sebapochybnosť a odcudzenie.

„Chceli sme odkaz piesne trochu odľahčiť,“ hovorí Sno. „Ľudia ako my boli vždy outsideri a vyrastali s tým, že boli neustále posudzovaní a pozeralo sa na nich inak. Akoby bol zločin byť sám sebou. Rozhodla som sa s tým vo videu pobaviť. Výsluch sa mení na tanec s jednorožcom, policajná identifikácia sa mení na párty. Jasné, že byť sám sebou nie je zločin, avšak nebyť sám sebou by asi malo byť.“

Zaujímavosťou je, že video okrem iného zobrazuje aj VHS záznamy Sno a Billyho ako detí. Po BeginMore Than This je to už tretí videosingel z chystaného albumu [IN]VENT, emotívneho a úderného elektrometalového diela, ktorého vydanie je naplánované na 18. augusta. Termíny turné a ďalšie informácie kapela zverejní čoskoro.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←