Symfobia je bez speváčky, Erika opustila kapelu

Zdieľať

„Erika, naša speváčka a tvár kapely, sa rozhodla opustiť loď menom Symfobia.“ Takto šokujúco začala nitrianska symphonicmetalová kapela SYMFOBIA nedávne vyhlásenie na svojich sociálnych sieťach.

Okolo kapely bolo už dlhšie ticho a až 21. februára vyšlo najavo prečo. „Už nejakú dobu som cítila, že ma to ťahá ísť iným smerom, ale potrebovala som čas na premyslenie tohto kroku. Verte, že opustiť túto kapelu bolo pre mňa asi jedno z najťažších rozhodnutí, keďže táto skupina pre mňa znamenala vždy veľmi veľa, ľudia v nej boli, a vždy aj budú, ako moja rodina,“ vysvetľuje speváčka Erika vo svojom vyhlásení.

Aj keď je to pre fanúšikov šok, keďže Erika Strečková stála v čele kapely od jej začiatku, neznamená to ani koniec Symfobie, ani koniec Erikinej kariéry. „S rockovou či metalovou hudbou sa nelúčim úplne. V budúcnosti nevylučujem ani opätovnú spoluprácu so Symfobiou,“ vlieva nádej fanúšikom speváčka.

Nevzdáva to ani kapela a sľubuje: „Symfobia pokračuje ďalej! Už čoskoro vám predstavíme novú kapelnú zostavu a oznámime najbližšie koncerty.“

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←