Súčasťou TOPFESTU 2024 bude aj motorkársky zraz a krst pódia Steve Lee Legend Stage

Zdieľať

Manažmet festivalu sa rozhodol využiť prítomnosť švajčiarskej kapely Gotthard a pokrstí jedno pódium, ktoré ponesie meno jej bývalého člena, skvelého hudobníka a zároveň vášnivého motorkára, ktorým bol Steve Lee. Túto skutočnosť využilo už viac než 2 000 motorkárov z celej Európy, ktorí si ho prídu uctiť. Od tohto ročníka  bude jedno z pódií niesť meno STEVE LEE LEGEND STAGE. A práve na tomto pódiu vystúpia napríklad Tag My Heart, Scarlet Anger, Mixed Up Everything, Toys Dolls, Baboon Show, Michal Penk či ČAD.

Vedľa pódií, na ktorých vystúpia Scorpions, Five Finger Death Punch, P.O.D a ďalšie množstvo megahviezd, sa v spolupráci s Harley-Davison Praha a HOG Chapter Prešov otvára  TOPFEST MOTO MEETUP 2024, ktoré už „harlejáci” zaradili aj do oficiálneho kalendára podujatí Harley-Davidson.

Ak sa fanúšikovia skvelej hudby rozhodnú prísť na festival na vlastnej mašine, budú môcť zažiť množstvo svetových kapiel na jednom mieste s kvalitným zázemím (camp, toalety, sprchy, vlastný stage či vlastná gastro zóna). „Okrem hudby je pre nich pripravený pestrý program, ako napríklad jazdy po prírodných krásach žilinského kraja, množstvo súťaží v motozóne, moderátor a rock párty s rádiom ROCK,“ uviedol Marián Kollár, organizátor festivalu TOPFEST.  

Pre účastníkov festivalu s motorkami sú v ponuke dva typy vstupeniek, ktoré zahŕňajú viacero výhod. Budú mať k dispozícii vlastné parkovacie miesta, vlastný moto camp a dostanú aj pamätný balíček. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk alebo na webe festivalu.

Zdroj: Topfest Management

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←