Štvrté pokračovanie celosvetovej kompilácie Music GlobAlliance je na svete

Zdieľať

Štvrté pokračovanie celosvetovej kompilácie Music GlobAlliance sa dynamicky prispôsobilo a vol. 4 vychádza do sveta v digitálnej podobe v dvoch verziách, a to v plnej CD kvalite vo wav formáte pre hudobných fajnšmekrov a vo formáte mp3 v najvyššej možnej mp3 kvalite pre prípadné počúvanie z mobilov či v aute z USB.

Vo výbere nájdete 18 hudobných skupín z trinástich krajín sveta. Medzi zapojené krajiny patria tentokrát Bolívia, Francuzsko, Nemecko, Bulharsko, Maroko, Belgicko, USA, Slovensko, Poľsko, Taliansko, Uruguaj, Japonsko, Česká republika. Slovensko reprezentujú tri formácie – ASTAROT, RAVENCLAW a SLIGHT LIE.

Tento celosvetový výber zjednocuje opäť obálka s modelkou, ktorej pozície sa zhostila Christine Kim Raab, modelka a fotografka, ktorá fotí pod hlavičkou svojho fotografického projektu Rougeart.

Kompilácie pod značkou Music GlobAlliance podporujú undergroundové ambiciózne kapely. Doposiaľ sa projektu zúčastnilo spolu 60 hudobných skupín. Svoju kópiu hudobnej ochutnávky zo sveta si viete stiahnuť vo wavmp3 formáte.

Aj keď je táto verzia digitálna, team Music GlobAlliance sú otvorení aj návratu ku fyzickému vydaniu na CD, prípadne dokonca na vynile. Digitálna verzia však ušetrí svet o výrobu plastu na kompakt disky a neponúka o nič menej kvality ako predtým.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←