Slipknot prídu do Bratislavy s ukrajinským metalovým klenotom

Zdieľať

Americká numetalová skupina SLIPKNOT, ktorá sa fanúšikom tvrdej muziky predstaví už začiatkom augusta, do Bratislavy privezie špeciálneho hosťa – ukrajinskú kapelu JINJER.

Divokí muzikanti z hudobnej formácie Slipknot, známi svojimi vystúpeniami v maskách, ktorí aktuálne brázdia svetom so svojím turné, na Slovensku odohrajú svoj prvý koncert už 3. augusta 2022 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.  

Na koncert v našich končinách sa rozhodli pozvať hostí, ktorí vo svete tvrdej muziky za posledné roky zaujali metalovú komunitu. Reč je o ukrajinskej kapele Jinjer, ktorá si na konto úspechov pripísala ocenenie – Najlepšia ukrajinská metalová hudobná skupina roka 2013,ale aj, vďaka svojej neúnavnej tvrdej práci, viac ako 250 miliónov streamov/vzhliadnutí na všetkých hudobných platformách či miliónové videnia na YouTube a stala sa tak jednou z najhorúcejších a najvzrušujúcejších kapiel moderného metalu.

Bratislavskému publiku sa zoskupenie predstaví v aktuálnom zložení Tatiana Shmayluk – spev, Roman Ibramkhalilov – gitara, Eugene Abdukhanov – basgitara a Vlad Ulasevich – bicie a ponúknu kompiláciu svojich skladieb zo štúdiových albumov Inhale, Don’t Breathe (2012), Cloud Factory (2014), King Of Everything (2016), Macro (2019) či EP Objects In Mirror Are Closer Then They Appear (2009) a Micro (2019). Aj Jinjer sa chystajú už veľmi skoro vydať nový nosič, ktorý sa bude volať Wallflowers a ktovie, možno ho odpremiérujú práve so Slipknotom.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←