Slim To No Chance rozbehli jarné turné so Shattered Mind 

Zdieľať

Bratislavská nu metalová kapela SLIM TO NO CHANCE sa po vydaní debutového albumu Vital Signs pripravuje na svoje jarné mini turné, ktoré sa uskutoční dohromady v piatich mestách. Navštívili už Žilinu a okrem „domácej“ Bratislavy sa predstavia aj v Martine. No tentokrát si chalani zahrajú aj mimo Slovenska, konkrétne v Česku a Maďarsku. Som veľmi rád, že sa Slim konečne predstaví aj v zahraničí,“ povedal spevák a gitarista Kristián.

Kapela na tomto turné predstaví svoj nadupaný setlist z prvého albumu, avšak neostane len pri tom a odpremiérované budú aj nejaké novinky. „Nechceli sme dokola hrať len to, čo sme už vydali a pokračovali sme v tvorení. Veľmi sa teším, že ľuďom môžeme zahrať aj niečo nové,“ hovorí bubeník Mišo.

Chalani však na turné nebudú osamotení, do partie si prizvali bratislavských sympaťákov SHATTERED MIND, s ktorými už zdieľali pódium na krste svojej prvotiny. Tí vznikli ako metalcore projekt s prvkami melodického death metalu koncom roka 2018. Po dvoch rokoch vydali svoje prvé EP Living In The Past a pracujú na ďalších skladbách, ktoré tiež odohrajú naživo.

Súčasťou tohto turné budú aj lokálne kapely, konkrétne to boli Twisted System a KLAN v Žiline, v Martine sa opäť predvedú Twisted System a Abióza, v Ostrave sa predstavia MADRAIN, v Bratislave zas We Still Here a turné uzatvoria v Budapešti s Long Live The Martyr a Bulletproof Memories.

19. máj – Martin – Rock Pub Kocka
20. máj – Ostrava (CZ) – Barrák Music Club
02. jún – Bratislava – Kulturák Klub
03. jún – Budapešť (HU) – S8 Underground Club

Zdroj: Slim To No Chance/text; Max Janík, Veronika Klimonová/foto

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←