Preložená premiéra Tilla Lindemanna na Slovensku sa blíži

Zdieľať

Fanúšikovia sa konečne dočkali. Industriálny metalový génius a spevák skupiny Rammstein TILL LINDEMANN na jeseň vyráža na sólové turné. Pre pandémiu viackrát odkladaný koncert odpáli 24. novembra 2023 v Incheba Expo Aréne. Jeho strhujúca a mládeži do 18 rokov neprístupná šou zahŕňa experimentálne a nekonvenčné hudobné nápady, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Bude to jeho prvé sólové vystúpenie Tilla Lindemanna na Slovensku!

Kontroverzný frontman nemeckej kapely Rammstein oslávil len nedávno životné jubileum. Okrem toho, že patrí k talentovaným hudobníkom, bol v mladosti juniorským vicemajstrom Európy v plávaní. Dnes je šesťdesiatnik Lindemann spevákom, básnikom, provokujúcim textárom, občasným hercom a aj kvalifikovaným pyrotechnikom. Fascinujúce efekty, brutálne kostýmy, ale najmä jedinečnú hudbu prinesie 24. novembra 2023 aj do Bratislavy na svojom prvom sólovom vystúpení na Slovensku.

Charizmatický nemecký umelec naplánoval na tohtoročné európske turné 24 vystúpení v trinástichh krajinách. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové piesne, špeciálne úpravy hitov aj fascinujúce videoprojekcie. Nebudú chýbať skladby Ich Hasse Kinder. Steh’ Auf, Platz Eins alebo Praise Abort. Talentovaný hudobník, celosvetovo známy silnými textami, inscenuje naživo svoje skladby dramaticky a provokatívne. Preto je jeho šou prístupná len dospelým od 18 rokov.

Till Lindemann je nielen talentovaný hudobník, je to fenomén. Jeho koncerty sú pôsobivé ako erupcia sopky. Milióny fanúšikov po celom svete sú nadšené jeho charizmou, umením a hrubou energiou. Právom patrí medzi najlepších frontmanov svetového rocku.

Zdroj: NK Factory

Jeden komentár

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←