Not Promising Case a Knightmare spoločne napíšu druhú kapitolu

Zdieľať

Po minuloročnom spoločnom turné s názvom Upíri a rytieri kapely NOT PROMISING CASE (gotický hard rock/Dolný Kubín) a KNIGHTMARE (klasický heavy metal/Partizánske) zistili, že im to na jednom pódiu celkom svedčí. Tieto dve partie muzikantov vlani postupne vyladili svoju spoločnú koncertnú produkciu a usúdili, že by bola škoda celé to zahodiť. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa rozhodli spojiť sily opäť.

„Bola to výborná skúsenosť a bolo nám s vami skvele! Na leto sme síce zaliezli späť do svojej hrobky, ale dni sa skracujú a my sme pripravení opäť vyliezť do noci aj s nejakými novými melódiami,“ uvádzajú na svojich sociálnych sieťach Not Promising Case.

Do istej miery sa zopakuje scenár z minulého roka, kedy so svojím turné navštívila táto dvojica jedenásť miest. Momentálne je zverejnených opäť jedenásť dátumov v jedenástich kluboch, kde kapely vystúpia spoločne. Nevylučujú ale, že už žiadne mesto nepribudne. Okrem toho, že sa turné Upíri a rytieri s podtitulom Druhá kapitola do niekoľkých klubov vráti, pribudli aj úplne nové mestá. Netreba opomenúť ani to, že tentoraz dokonca prekročí hranice Slovenska, a to hneď trikrát.

Kapely okrem ôsmich koncertov doma na Slovensku odohrajú aj dva koncerty v Česku a jeden v Poľsku. „Sme nadšení, že sa chystáme na naše druhé turné, ktoré nás zavedie nielen na Slovensko, ale aj do Česka a Poľska. Sme pripravení odpáliť poriadny heavy metal aj na miestach, kde sme doteraz ešte neboli,“ odkazujú Knightmare.

Na súpisku kapely rovno pridali aj dátumy festivalov X-Mass Rock v Partizánskom a Pure Anima Fest v Dolnom Kubíne. Na minulom ročníku oboch týchto akcií vystúpili tiež spoločne. Tento rok vystúpi každá z nich len vo svojej domovine.

Foto: Not Promising Case

„Pre kapelu nie je nič lepšie ako stáť na pódiu a vidieť, že jej hudba teší aj ďalších ľudí. Vyrážame za vami a tešíme sa na všetky stretnutia. Nenechajte si ujsť večer plný melodického hard rocku a heavy metalu vo vašom okolí,“ pozývajú na koncerty obe kapely.

Upíri a rytieri: Druhá kapitola:
21. október 2023 – MARTIN – Retro Rock Pub
04. november 2023 – KRAKOW – Pub Pod Ziemią
25. november 2023 – VEĽKÝ KRTÍŠ – KC Marťák
02. december 2023 – ZÁZRIVÁ – Nová Krčma
16. december 2023 – PARTIZÁNSKE – X-Mass Rock 7
13. január 2024 – NITRA – Mariatchi
25. január 2024 – NOVÉ ZÁMKY – Amsterdam
10. február 2024 – OSTRAVA – Hudební Bazar
23. marec 2024 – TOPOĽČANY – Rock House
20. apríl 2024 – RUŽOMBEROK – Nové Korzo
18. máj 2024 – LEVICE – Erko
15. jún 2024 – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Přístav
06. júl 2024 – DOLNÝ KUBÍN – Pure Anima Fest

Zdroj: Not Promising Case

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←