Prišiel čas na debutový album kapely New Metal Collaboration

Zdieľať

Dolnokubínska kapela NEW METAL COLLABORATION (NMC) predstavuje svoj debutový album s názvom Prišiel náš čas. Od roku 2019 formácia hudobníkov priebežne skladala piesne, natáčala videoklipy a čas vydania albumu nastal práve teraz.

Vyšiel pod taktovkou skúsených producentov z Randal Group Production – Jimiho Cimbalu a Ľubomíra Mazáka. Album obsahuje desať skladieb, ktoré už sú dostupné v digitálnej podobe prostredníctvom väčšiny streamovacích platforiem.

Na albume sa podieľalo niekoľko kvalitných hosťujúcich muzikantov – bývalý bubeník Peter Balušík, Tomáš Hollub (bicie) na Jimiho odporúčanie a Erich „Boboš“ Procházka (ústna harmonika). „Pre zaneprázdnenie nášho bubeníka Maťa sme ich k nahrávaniu vystriedali niekoľko a najviac si ceníme nápad doplniť skladbu Svoj svet hľadám ústnou harmonikou, ktorá tam vnáša country prvok,“ prezrádza gitarista Džoro.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na skvelú metalovú muziku v podobe desiatich rôznorodých skladieb. Na oficiálnom youtube kanáli kapely sú dostupné aj tri videoklipy a dve lyric videá.

„Album bude k dispozícii aj v podobe USB kľúča s bookletom a darčekom (šnúrka na krk a tričko s logom kapely) v počte 200 kusov, ktorý bude dostupný v predaji na FB stránke kapely a na koncertoch,“ dopĺňa Džoro.

Zdroj: Randal Group Production

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←