Parketový Lev odpremiéroval svoj prvý videoklip

Zdieľať

Bratislavské rock n‘ rollové kvarteto PARKETOVÝ LEV v januári zverejnilo svoj prvý videoklip k skladbe To nie si ty, ktorá sa nachádza na ich debutovom albume. Chlapi nezostali svojmu názvu nič dlžní a predviedli tanečné kroky, ako sa na poriadnych levov patrí.

O videoréžiu sa postarala fotografka Dorota Holubová. „Dorota nám spravila veľa úžasných backstage fotiek a sme veľmi radi, že sme sa spolu pustili aj do natáčania klipu a hlavne, že s nami a najmä našimi tanečnými výkonmi mala pri natáčaní trpezlivosť,“ smeje sa Dafy. O tanečnú vsuvku sa okrem členov kapely postaral aj tanečník Lukáš Zahy, strih videa zabezpečil Michal Deliman.

Kapela priznáva, že zohnať priestory, aké chceli, nebolo úplne jednoduché. „Chceli sme, aby video korešpondovalo so symbolikou našej kapely, takže podmienka bola, aby sa v priestoroch nachádzali klasické drevené parkety,“ hovorí Jakub. „Veľa z takýchto priestorov však po rekonštrukcii vymení parkety za inú podlahu.“ Páni nakoniec videoklip natočili v kultúrnom dome v obci neďaleko Bratislavy.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←