Aj tento rok bude Valentín rockový

Zdieľať

Január končí, a tak je čas myslieť na Valentín. Ten rockový sa tentoraz odohrá v Randal Clube v Bratislave 16. februára pod názvom Whiskey Valentine Vol. 2.

Zaľúbení, nezaľúbení, všetci môžu po Valentíne doraziť do Randalu. A možno toho pravého alebo tú pravú stretnú práve tam. Hrajúca zostava bude, podobne ako minulý rok, kvalitná.

The Gambit je mladá bratislavská kapela, jej členovia sú vo veku 17 – 19 rokov. Skupinu tvoria od júna 2022 a hrajú vlastnú tvorbu v žánri alternatívny rock. V júni 2023 vydali svoj prvý album s názvom Nothing New Under The Sun. Koncom minulého roka 2023 už začali nahrávať svoj druhý album.

Parketový Lev sú ostrieľaní predstavitelia bratislavskej undergroundovej školy s jasným odkazom tuzemského rock n‘ rollu. Kapelu na ramenách bratov Hrčkovcov tvorí úderná a kvalitná rytmická sekcia. Parketový Lev tiež nezaostáva a finalizuje posledné práce pre svoj nový album.

Glamrocková kapela Friday Whiskey z Bratislavy predvedie šou ako za starých čias 80. rokov, kedy svet šalel po glam rocku.  Skvelý styling členov kapely pripomínajúci „eighties“, tvrdá hudba, ostré gitarové riffy a vzrušujúca šou plná pózy s vlastným názorom.

Bratislavská rocková kapela Signature bola založená v roku 2008. Jej tvorba je mix rôznych rockových žánrov, výsledkom je energický hard&heavy rock v americkom zvuku. Od svojho vzniku stihla kapela odohrať vyše 100 koncertov v kluboch a na festivaloch na Slovensku, ale aj v zahraničí (Budapešť, Viedeň, Česká republika). Svoj repertoár ponúka v klasickej rockovej aj unpluggedovej, akustickej podobe.

Foto: Whiskey Valentine

Zdroj: Alex Oplt

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←