Brian May má vlastný rad podprseniek

Zdieľať

Niekedy akoby kapely súťažili o to, kto si do merchu pridá zaujímavejšiu či bizarnejšiu vec. Nie vždy sú to zlé nápady a nie všetko sú nutne hlúposti, ale niektoré naozaj pobavia. Brian May z kapely QUEEN sa rozhodol, a teraz spozornite hlavne vy, milé dámy, že sa ženským dostane pod šaty. Neskrýva nič úchylné, iba podprsenky s jeho vlastným dizajnom.

Čo by tak mohlo byť na podprsenkách nadizajnovaných niekým, kto sa nepohybuje v módnom, ale v hudobnom priemysle? Aby ste odhalili tajomstvo, treba sa zamerať práve na nástroj, na ktorý May hrá. A tým je, samozrejme, gitara.

Práve ju nájdete na potlači spodného prádla. Ide vlastne o športovú podprsenku a pokiaľ by ste si ju chceli zaobstarať, buchnete sa po vrecku. Jej cena je £35, čo je v prepočte niečo vyše 41 € a je dostupná v piatich rôznych veľkostiach od XS až po XL.

Zakúpiť sa dá na stránke Brianovej značky gitár, s čím súvisí aj popis pri tovare hlásajúci: ,,Vyzdvihujúc vrcholný umelecký talent Briana Maya mu toto športové oblečenie salutuje potlačou s celým radom jeho gitár s jasným, odvážnym dizajnom prominentne zahŕňajúcim farby BMG (pozn. red. stratka pre Brian May Guitars). Pretože na to, aby bola gitara špeciálna, nemusí byť červená.“

Výrobca však myslel aj na pánov. Samozrejme, niežeby bola v ponuke i pánska podprsenka, ale pre mužskú časť populácie majú košeľu s rovnakým dizajnom.

Zdroj: loudwire.com/text, ultimateclassicrock.com, brianmayguitars.co.uk/foto

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←