Papa Roach a Hollywood Undead rozvášnili Bratislavu (fotogaléria)

Zdieľať

V piatok 6. marca sa bratislavská Športová hala na Pasienkoch, s aktuálnym menom Eurovia aréna, otriasala v základoch. Do jej útrob sa nasťahovala trojica kapiel, všetky spoza veľkej mláky.

Najmladšia partia z trojice, bostončania ICE NINE KILLS, predstavovali svoju aktuálnu novinku The Silver Scream. Nielen príjemný metalcore, ale hlavne vizuálna stránka v štýle riadne pritvrdeného Alicea Coopera prinášala zimomriavky prítomným dievkam.

Ako druhí sa na pódium postavili kalifornskí HOLLYWOOD UNDEAD. Parádna raprocková šou doplnená pyrotechnickými efektmi. Ich komunikácia s davom bola ukážková, chalani si vychutnávali každý decibel diváckych hlasiviek.

Hlavnou čerešničkou večera boli PAPA ROACH. Ich vystúpenie bolo podobné premiére na Slovensku v Seredi pred dvomi rokmi. Jacoby sa prezentoval ako „majster entertrainer“. Nielen komunikáciou medzi skladbami, nielen pohybom po pódiu, ale aj bezprostredným kontaktom s publikom, kedy zbehol z pódia medzi ľudí a bavil sa spolu s návštevníkmi.

Zvukovo aj svetelne bolo zabezpečenie akcie na profesionálnej úrovni. Najväčším problémom bolo veľmi pomalé vpúšťanie ľudí dnu, kedy prvá kapela vystupovala ešte pred poloprázdnou sálou. Toto malé mínus na inak perfektnom piatkovom večere sa snáď do budúcna zlepší a koncerty ako Korn v júni, Judas Priest v júli či Limp Bizkit v auguste už budú bez jedinej chybičky.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←