My Chemical Romance vystúpia v lete v Prahe

Zdieľať

Len nedávno ohlásili MY CHEMICAL ROMANCE reunion a návrat na koncertné pódiá. Na veľkú radosť fanúšikov to nie je len jedna špeciálna šou, ale celé turné, ktoré sa v lete dostane aj do Európy. A jedna z najúspešnejších formácií mieri aj do Česka.

Na začiatku leta sa „romantici“ predstavia v Prahe, kde im 3. júla bude patriť futbalový štadión Sinobo Stadium. Prierez svojich najväčších hitov nielen z albumu The Black Parade, ktorý je považovaný za jeden z desiatich najdôležitejších albumov prvej dekády tohto storočia, predstavia pod holým nebom v rámci akcie Prague Rocks 2020. Kto si s nimi podelí pódium, bude oznámené neskôr.

AKTUALIZÁCIA (3. máj 2020): My Chemical Romance prekladajú celé turné, a teda aj koncert v Prahe na rok 2021. Nový dátum konania koncertu je 2. júl.

Keďže My Chemical Romance nekoncertovali od roku 2013, kedy ohlásili ukončenie činnosti, vstupenky na ich „návratové“ koncerty sa vypredávajú behom niekoľkých desiatok minút. Preto určite nepremeškajte dátum 6. marec o 11:00, kedy sa predpredaj lístkov začína.

MY CHEMICAL ROMANCE (Prague Rocks 2020)
3. júl 2020
Sinobo Stadium, Praha
FB udalosť
Vstupenky

Zdroj: Niel Krug/foto

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←