Koho tento rok uvidíme na Kongen feste?

Zdieľať

Pokiaľ by ste mali pocit, že tento rok kvôli korone zrušili všetky letné akcie, rýchlo budete vyvedení z omylu. Tie menšie sa vďaka povoleniu akcií do 1000 ľudí dokázali udržať nad hladinou. A tak budeme mať napríklad aj ďalší ročník KONGEN FESTU v Borovej Sihoti pri Liptovskom Hrádku, ktorý sa uskutoční na prelome mesiacov júl a august.

Ide o festival, ktorý sa každý rok nesie v duchu rodinnej atmosféry. Tam sa už pomaly každý s každým pozná, ale kde-tu zazriete i nové tváre. A, samozrejme, nesmie chýbať hromada výbornej hudby niekoľkých žánrov. Toto leto prinesie už deviaty ročník tejto výbornej akcie zasadenej blízko liptovskej prírody.

Fesťák začne v piatok podvečer 31. júla a končiť bude prakticky až v ranných nedeľných hodinách. Prvý deň bude venovaný čisto metalu. Počas neho do tanca zahrajú PSEUDOSAPIENS, LUNKOHOD, BLOODY REDEMPTION, ASTAROT, FIERY WALTZ, HYPNOS a HUMAN HUMUS.

Sobota 1. augusta sa bude niesť v duchu alternatívy, ale aj tu si prídu na svoje i rockeri. V druhý deň vystúpia skupiny JURKOZVIERKY, CHASBO ZELENA, TRIX, VÝKVET POÉZIE NADŠENCA, ŽIADNO TAKVÔ, GOT BLUE BALLS, VRBOVSKÍ VÍŤAZI, CAPTAIN SLICE, BARBAROSSA, PUDING PANI ELVISOVEJ a THE GRAND BUFFET FT. HAF&BEYUZ.

A pre tých, ktorí majú radi aj nejakých tých DJ-ov, tam predvedú svoje umenie v priebehu celého festivalu BENCO, TLAMA, BUD HEECK, SENSOREAL, MOLA, MAROSH, STOVEN, SCOOP CZ, GALA a IVAN VESEL.

Ak teda zatiaľ nemáte program na polovicu leta, prípadne až do skorého rána 2. augusta, Kongen fest bude určite opäť stáť za návštevu.

KONGEN FEST
31. júl – 1. august 2020
Borová Sihoť
FB udalosť

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←