Guns N’ Roses pracujú na detskej knihe, bude niesť názov ich známeho hitu

Zdieľať

Skupina GUNS N’ ROSES sa rozhodla v spolupráci so známym autorom thrillerov Jamesom Pattersonom vytvoriť detskú knihu, ktorá sa bude volať Sweet Child O’ Mine. Chcú v nej pretvoriť text tejto piesne na dojímavý príbeh inšpirovaný dcérou Fernanda Lebeisa, jedného z manažérov skupiny, Mayou a jeho neterou Nataliou.

„Ja a moja sestra sme mali veľké šťastie, že sme mohli sledovať, ako naše dcéry Maya a Natalia Rose rastú počas toho, ako boli Guns N’ Roses na turné,“ vyhlásil Fernando. „My sami sme súčasťou tejto skupiny už 30 rokov, vďaka čomu sme schopní priniesť do tejto detskej knižky veľa dôležitých míľnikov.“

James Patterson, ktorý je tvorcom nielen thrillerov, ale aj niekoľkých detských kníh, je z tohto projektu nadšený. „Ako dlhoročný fanúšik Guns N’ Roses sa teším zo spolupráce so skupinou a neviem sa dočkať toho, ako vytvorím z ich známej piesne príbeh. Deti budú milovať čítanie a ich rodičia spievanie Sweet Child O’ Mine.“ Kniha s ilustráciami od Jennifer Zivoin vyjde 1. septembra a predobjednávky sú dostupné na webe Amazonu.

Zdroj: consequenceofsound.net

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←