Druhý Burn Fest prinesie štvoricu špičkových domácich kapiel

Zdieľať

Druhý zo série koncertov BURN FEST prinesie do Trnavy ďalšiu zmes špičkových domácich metalových kapiel. V 10Bare 25. marca zahrajú CRANIOTOMY, DEHYDRATED, BESNA a SOLIPSISM.

Hlavným ťahačom večera sú veteráni Craniotomy z Hlohovca. Brutálny death/slam ako sa patrí, staré overené postupy v novom kabáte a špičkovú formu ukázali nielen na februárovom koncerte v Dubaji, ale aj na minuloročnom šiestom radovom albume Ripped Out By Violence. Túto svorku nechceš zmeškať. V kotli bude poriadna metelica.

Piešťanská oldschool deathmetalová legenda Dehydrated sa po dlhom spánku v roku 2015 vrátila na scénu a odvtedy vychrlila (nielen) dva radové albumy. Poctivý devädesiatkový zvuk v spojení so skvelou koncertnou formou kapely sľubuje zážitok, ktorý ocení každý stúpenec ťažkého kovu.

Štvorhlavá post-blacková beštia Besna navštívi Trnavu aj tento rok. Ľadový karpatský vietor prinesie ťahavé tóny gitár a slová zaniknú v čiernej krútňave. Prešporský underground so svetovým zvukom.

Negative black metal z Banskej Bystrice v podaní Solipsism vás uchváti svojou unikátnou atmosférou, ktorú umocňuje pódiový prejav a presnosť hudobníkov. Melancholická vigília čaká na nové deti noci.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←