Do Bratislavy mieri frontman Rammsteinu

Zdieľať

Najväčšia hudobná udalosť roka? V Bratislave vystúpi spevák kultovej skupiny Rammstein. Charizmatický a neprehliadnuteľný TILL LINDEMANN to roztočí 20. januára 2022 v Incheba Expo Aréne. V rámci Ich Hasse Kinder Tour 2022 predvedie Till nové aj staré piesne, brutálne videá aj špeciálne efekty. 20. januára tak v Inchebe môžete na vlastnej koži pocítiť neskutočnú energiu jedného z najlepších frontmanov rocku.

Líder najväčšej nemeckej skupiny Rammstein, talentovaný hudobník, veľký poet a fenomén na hudobnej scéne. To je spevák a skladateľ Till Lindemann, ktorý má neuveriteľnú charizmu, famóznu hlasovú silu a niekedy až desivú energiu. Milujú ho milióny fanúšikov na celom svete, ktorí si nenechajú ujsť ani jedno turné. Jeho koncerty sú pôsobivé ako sopečná erupcia, plné vizuálnych efektov a pyrotechniky.

„Sme veľmi radi, že sa nám v týchto náročných časoch podarilo dohodnúť vystúpenie Till Lindemanna v Bratislave. Veríme, že naša snaha bude ocenená vypredanou Incheba Expo Arénou,“ teší sa organizátor koncertu.

58-ročný Till si tentokrát so sebou na turné neberie svojho kolegu z projektu Lindemann, predstaví však skladby z oboch albumov. Lill Lindemann a Peter Tägtgren vydali v roku 2015 debutový album Skills In Pills, ktoré sa stretlo s vrelým prijatím nielen fanúšikov, ale vďaka kontroverzným textom piesní a sprievodným klipom sa dostalo do povedomia širšej hudobnej verejnosti. Druhý hudobný počin s názvom F & M  vyšiel v roku 2019 a obsahuje skladby Steh auf, Ich weiss es nichtKnebel.

V hlavnom meste Slovenska predstaví Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok s Tillom Lindemannom, na tento večer určite dlho nezabudnete. Okrem 20. januára v Incheba Expo Aréne vystúpi aj 22. januára 2022 v Tipsport Aréne v Prahe.

Vstupenky sú už v predaji. Koncert je určený osobám starším ako 18 rokov. Organizátor podujatia sa rozhodol organizovať koncert v režime OTP a to podľa platnej vyhlášky č.241 vydanej ÚVZSR.

TILL LINDEMANN
20. január 2022
Incheba Expo Aréna, Bratislava
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←