Hity kapely Queen zaznejú na Slovensku vďaka unikátnej šou Killer Queen

Zdieľať

Na Slovensku ožije legendárna skupina Queen. Fanúšikovia Freddieho Mercuryho si všetky jeho megahity zaspievajú na unikátnej šou Killer Queen, ktorá v máji dorazí priamo z Londýna. Najznámejšia celosvetovo uznávaná šou ako pocta Freddiemu Mercurymu a Queenu, zavíta do Bratislavy, Terchovej a Košíc. Známe hity vrátane A Kind Of Magic, I Want To Break Free, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga či The Show Must Go On zaznejú v podaní skvelého speváka Patricka Meyersa.  

Foto: NK factory

Freddie Mercury bol šoumen každou bunkou a majiteľ jedného z najväčších hlasov v histórii populárnej hudby. Začiatkom 70. rokov vytvoril spolu s gitaristom Brianom Mayom, bubeníkom Rogerom Taylorom a basgitaristom Johnom Deaconom kvarteto Queen považované rockovým svetom dodnes za jednu z najkvalitnejších zostáv.

Britská formácia žiarila dve desaťročia na špičke svetového rocku s hitmi ako Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, We Will Rock You, Radio Ga Ga alebo I Want It All. Nestárnuce megahity teraz môžu zažiť slovenskí fanúšikovia naživo na Killer Queen.

„Killer Queen je jedinečná príležitosť pripomenúť si geniálneho speváka Freddieho Mercuryho a zažiť neopakovateľnú atmosféru koncertov Queen,“ hovorí Marek Vozár, konateľ organizačnej agentúry.

Formácia Killer Queen vznikla v júni 1993 a už v nasledujúcich dvoch rokoch získala masovú popularitu v domovskej Británii. V roku 1999 skupinu ocenili ako Worldwide Best Tribute Band. V ďalších rokoch kapela dobyla pódia po celej Európe a USA, a to vrátane veľkých sál a štadiónov. V roku 2019 bolo ich turné naprieč Spojenými štátmi dokonca beznádejne vypredané. V minulosti navštívili v rámci európskeho turné i Bratislavu, kam sa na budúci rok vrátia.

Tento rok sa navštívia 17. mája Bratislavu (NTC Aréna), 18. mája Terchovú (Amfiteáter) a 19. mája Košice (Amfiteáter).

Zdroj: NK Factory

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←