Bratislavu čaká prvý open-air tribute koncert ROCK LEGENDS

Zdieľať

Už25. júna 2022 sa v Bratislave uskutoční prvý open-air tribute koncert ROCK LEGENDS. V Európe sa veľké tribute rockové koncerty konajú už niekoľko rokov a konečne sa prvý tribute koncert rockovej hudby uskutoční aj na Slovensku.

Agentúra SHOW SLOVAKIA prinesie všetkým fanúšikom kvalitnej rockovej hudby nezabudnuteľnú šou. Po prvýkrát otvorí NTC Aréna svoju strechu, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby mohli užiť tento zážitok priamo pod holým nebom.

Veľkoleposť open-air tribute koncertu ROCK LEGENDS podporí päť plnohodnotných predstavení najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a USA počas jedného dňa.

Z Veľkej Británie sa tešiť sa môžete na kapely Not The Rolling Stones (tribute The Rolling Stones), AC/DC UK (tribute AC/DC), Guns Or Roses (tribute Guns N’ Roses) a Bon Giovi (tribute Bon Jovi) a z USA dorazia Help! A Beatles (tribute The Beatles).

Moderátorom podujatia bude SiFon, moderátor bývalého rádia Anténa Rock. Počas celého dňa budú pre všetkých návštevníkov k dispozícií stánky s rôznym občerstvením a nápojmi a medzi vystúpeniami jednotlivých skupín ich bude čakať žrebovanie o hodnotné ceny. V priestoroch NTC bude k dispozícii tanečná plocha ako aj miesta na sedenie.

Dvere NTC sa pre divákov otvoria už o 11:30 a koncert potrvá do 21:30. Poponáhľajte sa s kúpou vstupeniek, pretože kapacita NTC je obmedzená. Zažite neopakovateľnú atmosféru rocku v podaní svetovo najlepších tribute skupín priamo pod holým nebom.

ROCK LEGENDS
25. jún 2022
NTC Aréna, Bratislava
FB udalosť
Vstupenky

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←