Bratislava zažije unikátne thrashové spojenie troch rôznych turné

Zdieľať

Do Bratislavy mieri unikátna zostava a sen každého poriadneho thrashmetalistu. Na jednom pódiu sa totiž vystriedajú TESTAMENT, SEPULTURA, EXODUS, DEATH ANGEL a HEATHEN. Koncert však nie je zastávka spoločného turné, ale ide o unikátne stretnutie troch rôznych turné v jednom meste a jeden večer. To, čo sa 12. júla odohrá v Refinery Gallery, sa nebude opakovať nikde inde na svete.

Každá zo zúčastnených kapiel práve prežíva svoje silné obdobie, a tak by bolo naozaj ťažké povedať, kto je headlinerom akcie. Testament na posledných albumoch Brotherhood Of Snakes a Titans Of Creation predviedli lavínu šťavnatých riffov. Do nášho hlavného mesta navyše prídu s novou posilu za bicími – Daveom Lombardom.

Mimoriadnou energiou sú momentálne napumpovaní aj Exodus, ktorí sa po rokoch čakania vytasili so skvelým albumom Persona Non Grata.

V podobnej sile príde aj Sepultura, ktorá svoje koncerty nikdy nehrala na pol plynu a jej posledný album Quadra je nekompromisný diktát.

Death Angel so svojou desiatou doskou stále otáľajú, no o ich nadpriemerných kvalitách naživo sa fanúšikovia presvedčili na minuloročnom live EP Bastard Tracks.

Mimoriadnu zostavu uzatvárajú Heathen, ktorí pred dvomi rokmi vydali vydarený album Empire Of The Blind.

Komentujte

DOČÍTAL SI SA AŽ SEM?

Páčil sa ti článok?

→Klikni a odmeň
nás pivom←